System zarządzania hotelami

soho   SOHO – nowoczesny system przeznaczony do pracy w hotelach oraz innych obiektach branży hotelarsko-turystycznej należących do segmentu małych i średnich. Program został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od mały ch pensjonatów dysponujących jedynie kilkoma pokojami, a skończywszy na hotelach z częścią gastronomiczną oraz dodatkowymi atrakcjami, jak np. usługi SPA. Bogactwo funkcji programu pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji, ale również na efektywne zarządzanie całym obiektem.
Program powstał przy współpracy z osobami, które na co dzień zarządzają obiektami hotelowymi i jest ciągle doskonalony zgodnie z ich sugestiami, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką ergonomią i wygodą pracy.
System SOHO zaprojektowany został do pracy na jednym lub kilku stanowiskach z uwzględnieniem autoryzacji oraz uprawnień poszczególnych użytkowników.