Kasy fiskalne LUPO w ofercie ELPRO-Bis

lupo

Miło nam poinformować, że w sprzedaży pojawiła się nowa kasa fiskalna – NOVITUS LUPO. Kasa otrzymała homologację Głównego Urzędu Miar. Idea jaka przyświecała przy tworzeniu urządzenia była prosta – stworzyć funkcjonalne urządzenie oparte na sprawdzonych rozwiązaniach kasy Mała Plus w jak najniższej cenie.
Kasę Lupo wyróżniają klasycznie zamontowane wyświetlacze. W porównaniu do Małej Plus urządzenie zyskało bardzo ważną funkcjonalność: klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży. Na bardzo precyzyjnie działającej switchowej klawiaturze dostępne są 4 klawisze, które można w 2 płaszczyznach oprogramować jako klawisze sprzedaży bezpośredniej towarów lub klawisze funkcyjne z często wykonywanymi operacjami, dostępem do poszczególnych pozycji w menu kasy.
Bardzo dobrze sprawdzająca się konstrukcja płyty głównej, której sercem jest 32 bitowy procesor rodziny STR9 oparty na rdzeniu ARM966E-S, pracujący w kompaktowej architekturze RISC z technologią „5-stage pipeline” pozwala na szybkie działanie oprogramowania nawet do 96 MIPS”ów. Dobrze znany wszystkim menu kasy, identyczny z poprzednimi modelami zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę zarówno użytkownikowi, jak i serwisantowi przygotowującemu kasę dla klienta. Dwa złącza RS232 do podłączenia wielu urządzeń używanych w punkcie sprzedaży, pozwala na rozbudowę w przyszłości stanowiska kasowego. Oszczędnie gospodarująca energią elektronika w połączeniu z wydajnym akumulatorem, pozwolą na wydrukowanie na kasie Novitus Lupo nawet 1300 paragonów bez zasilania zewnętrznego.

Sugerowana cena detaliczna nowej kasy to 1090,00 + 23% VAT.