Kasy fiskalne dla fryzjerów

Kasy fiskalne dla salonu fryzjerskiegoOd początku 2015 roku obowiązuje rozporządzenie Ministra Finansów nakładające obowiązek zainstalowania kasy fiskalnej w każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim bez względu na osiągany z tej działalności przychód. Pełen tekst rozporządzenia jest do pobrania tutaj. Podatnicy prowadzący salony fryzjerskie otwarte przed 1 stycznia 2015r. mogą skorzystać z okresu przejściowego. Ewidencjonowanie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej należy w takim przypadku rozpocząć od 1 marca 2015r.. W przypadku, gdy salon został założony po 31 grudnia 2014r., obowiązek rejestrowania sprzedaży powstaje od chwili wykonania pierwszej usługi fryzjerskiej.

Nasza firma przygotowała specjalną ofertę dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Kupując w naszej firmie, macie Państwo zapewnioną:

  • kasę fiskalną polskiej produkcji (NOVITUS, POSNET) – brak problemów z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym,
  • niższą cenę na urządzenia w porównaniu z ceną producenta (rabat na kasę fiskalną),
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez lokalną firmę (z dojazdem do Klienta),
  • bezpłatne programowanie, szkolenie i fiskalizację w naszej firmie,
  • pomoc w załatwieniu formalności pozwalających na skorzystanie z ulgi na zakup pierwszej kasy fiskalnej.

Doświadczenie lat ubiegłych pokazuje, że do salonów kosmetycznych i fryzjerskich wybierane są najczęściej małe i mobilne  kasy fiskalne. W naszej ofercie jest wiele modeli godnych Państwa uwagi. Poniżej przedstawiamy specjalną ofertę do salonów fryzjerskich i kosmetycznych:

Kasa fiskalna NOVITUS MAŁA Plus dla fryzjerów

 Kasa fiskalna NOVITUS NANO E dla fryzjerów

Często przy zmianie przepisów dotyczących użytkowania kas fiskalnych (np. w 2011 i 2013) mieliśmy do czynienia z zbyt małą podażą kas fiskalnych w porównaniu z popytem.  W sprzedaży pozostały jedynie najbardziej zaawansowane, a więc duże i drogie urządzenia. Gdy podatnik nie zdąży z instalacją urządzenia fiskalnego w wyznaczonym terminie, traci prawo do skorzystania z ulgi na zakup pierwszej kasy fiskalnej (Urzędy Skarbowe nie uwzględniały faktu braku kas na rynku i nakładały kary za nieterminową ich instalację). Dlatego też nie warto czekać z zakupem do ostatniej chwili.

Oferta ważna do 28-02-2015 lub do wyczerpania stanów magazynowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Firma Informatyczna ELPRO-Bis Sp. z o. o.
62-800 Kalisz
ul. Sukiennicza 2
tel. (62) 76-76-999